
Platformska mjerna ćelija IP68 od nehrđajućeg čelika
Model: LHE-15
Struktura trostruke grede za jednu ugradnju
Elektronička platforma Scal
Struktura trostruke grede za jednu ugradnju
Elektronička platforma Scal
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: |
Nehrđajući |
| Kapacitet: | 100kg-750kg |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 385±10Ω |
| Izlazna otpornost: | 350±3Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Duljina kabela: | 6m |
| Šifra žice: | Crveno(Ex+) Crno(Ex-) Zeleno(Sig+) Bijelo(Sig-) |
| Neto težina: | 2,5 kg |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
|||||||||||
|
Kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
K |
M |
N |
J |
S |
|
100-750 |
173.0 |
43.0 |
63.0 |
65.0 |
20.0 |
7.25 |
19.0 |
120.5 |
M8 |
30.0 |
45.0 |
7.5 |
Popularni tagovi: mjerna ćelija platforme od nehrđajućeg čelika ip68, Kina mjerna ćelija platforme od nehrđajućeg čelika ip68 proizvođači, dobavljači, tvornica, Mjerna ćelija za stolnu vagu, digitalna mjerna ćelija, Visokoprecizna mjerna ćelija s jednom točkom, opterećenje u jednoj točki, mjerna ćelija s jednom točkom, Senzor za vaganje od nehrđajućeg čelika s jednom točkom
Sljedeći
neMogli biste i voljeti
Pošaljite upit










