
Kanister mjerna ćelija
Model: LHP-3
Kamionska vaga, dinamička željeznička vaga, hopper vaga
Pribor: glava tereta, setovi za montažu
Kamionska vaga, dinamička željeznička vaga, hopper vaga
Pribor: glava tereta, setovi za montažu
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura, nehrđajući |
| Kapacitet: | 20t-45t |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 765±15Ω |
| Izlazna otpornost: | 700±5Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurnosni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP68 |
| Duljina kabela: | 12m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna(Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |
| Neto težina: | 7,5 kg |

Popularni tagovi: kanister mjerna ćelija, Kina kanister mjerna ćelija proizvođači, dobavljači, tvornica, Mjerna ćelija tipa kanistera, senzor opterećenja stupca, Mjerna ćelija s klackalicom, Okrugla stupčasta mjerna ćelija, mjerna ćelija za kamione, Mjerna ćelija za kamionsku vagu
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










