
Elektronička vaga s jednom točkom mjerenja
Model: LHE-13
Elektronska platformska vaga
450 mm * 450 mm
Elektronska platformska vaga
450 mm * 450 mm
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Aluminij |
| Kapacitet | 25kg-300kg |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 410±15Ω |
| Izlazna otpornost: | 350±3Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Duljina kabela: | 3m |
| Šifra žice: | Crveno(Ex+) Crno(Ex-) Zeleno(Sig+) Bijelo(Sig-) |
| Neto težina: | 0,6 kg |

Popularni tagovi: elektronska vaga s jednom točkom mjerne ćelije, Kina elektronička vaga s jednom točkom mjerne ćelije proizvođači, dobavljači, tvornica, Mjerna ćelija za stolnu vagu, Senzor za težinu elektroničke vage, Visokoprecizne vancentrične mjerne ćelije C3 5 klase, Mini senzor opterećenja s jednom točkom, mjerna ćelija s jednom točkom, Mala mjerna ćelija s jednom točkom
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










