
Ćelija za mjerenje napetosti
Model: LHT-5
Ždralova vaga
Pribor: kuka, prsten
Ždralova vaga
Pribor: kuka, prsten
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 5t-30t |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.03%F.S. |
| Histereza: | ±0.03%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 765±15Ω |
| Izlazna otpornost: | 700±+3Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Zaštitna klasa | IP67 |
| Duljina kabela | 0.5m |
| Kod žice | Crveno(Ex+) Crno(Ex-) Zeleno(Sig+) Bijelo(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
||||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H*1 |
M |
kg |
|
5 |
206.0 |
48.5 |
45.0 |
55.0 |
65.0 |
8.0 |
134.0 |
- |
M36*3 |
3.0 |
|
10 |
206.0 |
49.0 |
55.0 |
55.0 |
76.0 |
8.0 |
138.0 |
12*8 |
M42*3 |
5.0 |
|
20 |
250.0 |
60.0 |
56.0 |
56.0 |
93.0 |
8.0 |
147.0 |
20*6 |
M52*3 |
8.5 |
Popularni tagovi: mjerna ćelija napetostnog tipa, proizvođači, dobavljači, tvornica mjerne ćelije napetostnog tipa, Mjerna ćelija za naponsko dizanje dizalicom, Senzor napetosti viseće vage, minijaturna mjerna ćelija za napon, ćelija za vlačno opterećenje, mjerna ćelija za naponsko-kompresijsko mjerenje, Mjerna ćelija tipa napetosti
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










