
Napete mjerne ćelije tipa S za vaganje visećih tereta
Model: LHS-6
Elektro{0}}mehanička vaga, šaržna vaga, kranska vaga, lijevkasta vaga
Elektro{0}}mehanička vaga, šaržna vaga, kranska vaga, lijevkasta vaga
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Nehrđajući |
| Kapacitet | 200kg-700kg |
| Nazivna snaga: | 3mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.02%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.02%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 385±10Ω |
| Izlazna otpornost: | 350±3Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurnosni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Duljina kabela: | 6m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna(Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |
| Neto težina: | 1,5 kg |

Popularni tagovi: mjerne ćelije tipa s za vaganje visećeg tereta, Kina mjerne ćelije tipa napetosti za vaganje visećeg tereta proizvođači, dobavljači, tvornica, Mjerna ćelija tipa S, mjerna ćelija, S-oblikovana mjerna ćelija, mjerna ćelija tipa S 500 kg, mjerna ćelija tipa S s zaslonom, S-tipske mjerne ćelije za vaganje ovješenih tereta
Sljedeći
neMogli biste i voljeti
Pošaljite upit










