
Torzijska kružna mjerna ćelija tipa žbica
Model: LHY-4
Kamionska vaga, vaga u spremniku, šaržna vaga
Kamionska vaga, vaga u spremniku, šaržna vaga
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 10t-470t |
| Nazivna snaga: | 2,85 mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.03%F.S. |
| Histereza: | ±0.03%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.02%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 1400±10Ω |
| Izlazna otpornost: | 1400±3Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurnosni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Duljina kabela: | 9m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna(Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
C |
E |
F |
H |
kg |
|
10-22 |
75.0 |
30.0 |
75.0 |
7.0 |
6.5 |
50.0 |
1.5 |
|
33 |
95.0 |
40.0 |
95.0 |
7.0 |
10.0 |
65.0 |
2.5 |
|
47 |
130.0 |
60.0 |
130.0 |
7.0 |
14.0 |
75.0 |
5.5 |
|
68 |
130.0 |
60.0 |
130.0 |
70.0 |
14.0 |
85.0 |
7.0 |
|
100 |
150.0 |
70.0 |
150.0 |
7.0 |
16.0 |
90.0 |
7.5 |
|
150 |
150.0 |
70.0 |
150.0 |
7.0 |
16.0 |
100.0 |
9.0 |
|
220 |
225.0 |
100.0 |
225.0 |
10.0 |
24.0 |
130.0 |
25.0 |
|
330 |
225.0 |
100.0 |
225.0 |
10.0 |
24.0 |
145.0 |
27.5 |
|
470 |
270.0 |
120.0 |
270.0 |
10.0 |
28.0 |
170.0 |
50.0 |
Popularni tagovi: mjerna ćelija torzijskog kruga tipa žbica, proizvođači, dobavljači, tvornica mjerne ćelije torzijskog kruga tipa žbice, Mjerna ćelija s središnjim otvorom, disk mjerne ćelije, mjerne ćelije za spremnike za miješanje, Mini mjerna ćelija za palačinke, mjerna ćelija za palačinke, Mjerna ćelija za smicanje mreže
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










