
Merna ćelija tipa čaše i lopte
Model: LHF-1
Kamionska vaga, željeznička vaga, hopper vaga, specijalne vage
Kamionska vaga, željeznička vaga, hopper vaga, specijalne vage
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Legura |
| Kapacitet: | 10t-20t |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.03%F.S. |
| Histereza: | ±0.03%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 760±10Ω |
| Izlazna otpornost: | 700±5Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurnosni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP67 |
| Duljina kabela: | 12m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna(Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

Popularni tagovi: mjerna ćelija tipa šalice i lopte, proizvođači, dobavljači, tvornica mjernih ćelija tipa šalice i lopte, mjerna ćelija s čašicom i kuglicom, Dvostrana mjerna ćelija, senzor opterećenja s dva kraja, dvostrana posmična greda, Vage za kamione s mjernim ćelijama, Dvostrani senzor smicanja za kamionsku vagu
Par
neMogli biste i voljeti
Pošaljite upit










