
Merna ćelija klackajućeg stupa
Model: LHP-6
Kamionska vaga, dinamička željeznička vaga, lijevkasta vaga
Pribor: glava tereta, setovi za montažu
Kamionska vaga, dinamička željeznička vaga, lijevkasta vaga
Pribor: glava tereta, setovi za montažu
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
| Materijal: | Nehrđajući |
| Kapacitet: | 20t-60t |
| Nazivna snaga: | 2mV/V |
| Nelinearnost: | ±0.03%F.S. |
| Histereza: | ±0.02%F.S. |
| Ponovljivost: | ±0.01%F.S. |
| Puzanje (30 min): | ±0.02%F.S. |
| Nulti saldo: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Tem.Effect na izlaz: | ±0,02%FS/10 stupnjeva |
| Ulazna otpornost: | 700+5Ω |
| Izlazna otpornost: | 700±5Ω |
| Otpor izolacije: | Veći ili jednak 5000 MΩ |
| Pobudni napon: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzirani tem.raspon: | -10 stupnjeva ~+50 stupnjeva |
| Tematski raspon usluge: | -20 stupnjeva ~+60 stupnjeva |
| Sigurni raspon preopterećenja: | 120%F.S. |
| Klasa zaštite: | IP68 |
| Duljina kabela: | 9m |
| Šifra žice: | Crvena(Ex+) Crna(Ex-) Zelena(Sig+) Bijela(Sig-) |

|
Kapacitet |
Veličina (mm) |
N.W. |
||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
SR |
kg |
|
50se |
152.4 |
80.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
2.5 |
|
50 |
192.0 |
90.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
3.5 |
|
100 |
225.0 |
120.0 |
26.0 |
37.0 |
76.5 |
63.5 |
150.0 |
4.5 |
Popularni tagovi: mjerna ćelija klackajućeg stupa, proizvođači, dobavljači, tvornica mjerne ćelije klackajućeg stupa, Mjerna ćelija tipa kanistera, senzor opterećenja stupca, Teška stupna mjerna ćelija, Mjerna ćelija s klackalicom, Okrugla stupčasta mjerna ćelija, Mjerna ćelija za kamionsku vagu
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit










